Winietki/etykietki dla gości weselnych


Dane do personalizacji proszę podać na e-mail: kubat.m@wp.pl lub w wiadomości dla sprzedającego.

Po dokonaniu zakupu proszę o podanie: 1.miejsca położenia kokardki 2.wybranego koloru patyczka, 3.wybranego koloru papieru, 4.wybranego ornamentu, 5.czy winietki mają zawierać Sz.P., 6.wybrany kolor wstążki, 7.wybranej czcionki lub przesłanie zdjęcia jak mają wyglądać winietki z podanych niżej przekładowych. W przypadku braku tych informacji wysłane zostaną winietki z losowo wybranym wyglądem.

  UWAGA

Proszę poważnie traktować termin realizacji podany na aukcji. Proszę przemyśleć czasowo zakup.

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=43168182
WAŻNE

W cenie winietek jest użycie wielkości czcionek widoczne na zdjęciach. Nie wypełniamy całej szerokości serduszka daną osobą. Ze względu na to że imiona i nazwiska mają różną długość, jedne winietki będą mniej i inne bardziej "wypełnione" osobą na winietce. Wypełnianie całego serca gośćmi, skutkuje zmianą czcionki za każdym razem, ustawianiem wszystkiego ręcznie, nie jest to wliczone w cenę winietek i podlega indywidualnej wycenie. O taką usługę proszę pytać przed zakupem. 

Podobnie jeśli klient zażyczy sobie aby na jednej winietce/sercu umieścić np. Katarzyna Kowalska z osobą towarzyszącą lub jeszcze dłuższe połączenia osób, wszystko to będzie umieszczone na jednym poziomie na sercu,  będzie to skutkowało znacznym zmniejszeniem czcionki. Nie będzie to już wyglądać tak jak na zdjęciach przedstawionych w aukcji i na tej stronie, gdzie umieszczona jest na winietce tylko jedna osoba.

Kolory wstążki z których wykonane są ozdoby można dobrać z następujących:

Patyczek może być w kolorze jasnego drewna jak wyżej lub biały:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...