poniedziałek, 28 kwietnia 2014

Wiklinowe serduszka *Paper wicker hearts

Magda:
 Dzisiaj chciałabym pokazać osiem serduszek z papierowej wikliny jakie robiłam jakiś czas temu. Klientka chciała aby były kolorowe z dodatkiem kwiatów z bibuły. Do całości dołożyłam jeszcze czerwoną wstążkę z kokardą.

*Today I'd like to show eight hearts made of paper wicker which I did some time ago. The client wanted colorful hearts with the addition of flowers made of tissue paper. I added a red ribbon with a bow to my paper DIY.

czwartek, 10 kwietnia 2014

Stroik i narcyz z króliczkami wielkanocnymi *Table decoration and daffodil with easter bunny

Magda:
Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. W związku z tym postanowiłam zrobić stroik na stół i przy okazji udekorowałam mojego żonkila. Wydmuszki pomalowane biała farbą owinęłam serwetkami, dzięki czemu wyglądają jak króliczki wielkanocne:) Pomysł na tak udekorowane jajka widziałam w gazecie i od razu wiedziałam, że muszę zrobić własne:)


sobota, 5 kwietnia 2014

Koszyczki na owoce z papierowej wikliny *Basket for fruits made of paper wicker

Magda:
Dzisiaj pokażę koszyczki na owoce, które ostatnio robiłam na zamówienie. Tak jak w przypadku prezentowanego wcześniej koszyka plażowego dominuje tutaj kolor niebieski. Kokardki zrobiłam ze starej apaszki więc koszyczki są w pełni recyklingowe:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...