czwartek, 28 listopada 2013

Świąteczny wianek na drzwi z różowymi bombkami *Christmas wreath with pink balls

Agnieszka:
Ten wianek jest dość podobny do tego który pokazywałam poprzednio. Tutaj użyłam jako dekoracji wieńca różowych szklanych bombek, sztucznego kwiatu, gwiazdek oraz innych dodatków. Wianek posiada lampki więc pięknie się prezentuje również wieczorem.

Agnes:
This wreath is quite similar to the one which I showed previously. Here I used as decoration to wreath: pink glass balls, artificial flower, stars, and other additives. This wreath have lights so it is a nice evening decoration :)

poniedziałek, 25 listopada 2013

Bożonarodzeniowy wianek na drzwi *Christmas wreaths to door

Agnieszka:
Ten wianek świąteczny zrobiłam dla siostry. Podstawa wianka była gotowa, ja dołożyłam tutaj gwiazdki i całą resztę ozdób w taką kompozycję. Święta tuż tuż i niedługo przydadzą się wszystkie świąteczne ozdoby:)


piątek, 22 listopada 2013

Kamizelka DIY i inspiracje *DIY vest and inspirations

Agnieszka:
Dzisiaj chciałabym pokazać kamizelkę, którą zrobiłam ze starego płaszczyka. Poza odcięciem rękawów i kołnierza, zwęziłam płaszczyk w talii i zamiast guzików zrobiłam futrzane pomponiki. Tym sposobem uzyskałam ze starego płaszcza modną kamizelkę:)
Poniżej kilka inspiracji kamizelkowych z pinterest.com i stylowi.pl

Agnes:
Today I want to show the vest which I made from an old coat. In addition to cut-off sleeves and a collar I narrowed coat at the waist and I made fur pompoms instead buttons. In this way I obtained from an old coat fashionable vest :)
Below some vest- inspirations from pinterest.com  and stylowi.pl

poniedziałek, 18 listopada 2013

Wianek z szyszkami na Boże Narodzenie * Christmas wreath with cones

Magda:
Do białego wianka widocznego poniżej dodałam szyszki. Niektóre zostawiłam brązowe, inne pomalowałam częściowo farbą, co dało efekt ośnieżenia szyszek. Na ostatnim zdjęciu zrobiłam drugi taki wianek, który obsypałam srebrnym brokatem.

aukcje allegro

sobota, 16 listopada 2013

Złoto-biała i czerwona wisząca kula świąteczna *Christmas red and white-gold balls

Agnieszka:
Świąteczne kule ozdobne, widoczne na zdjęciach poniżej robiłam na zamówienie. Są w dwóch wersjach kolorystycznych: biało-złotej i czerwonej. Kule kupiłam na giełdzie z ozdobami a resztę dekoracji dokleiłam.

Agnes:
 Christmas decorative balls shown in the pictures below I made to order. They are in two colors: white-gold and red. I bought balls on the stock exchange with ornaments.
środa, 13 listopada 2013

Brokatowe gwiazdki na choinkę z papierowej wikliny * Glitter stars to the Christmas tree made of paper wicker

Magda:
Z moich ostatnich plecionek chciałabym pokazać wiklinowe gwiazdki z brokatem. Są dość duże i na pewno będą się ładnie prezentować na choince. Rurki zrobiłam z kolorowej gazety, następnie pomalowałam białą farbą i posypałam srebrnym brokatem.

aukcje allegro
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...