czwartek, 28 listopada 2013

Świąteczny wianek na drzwi z różowymi bombkami *Christmas wreath with pink balls

Agnieszka:
Ten wianek jest dość podobny do tego który pokazywałam poprzednio. Tutaj użyłam jako dekoracji wieńca różowych szklanych bombek, sztucznego kwiatu, gwiazdek oraz innych dodatków. Wianek posiada lampki więc pięknie się prezentuje również wieczorem.

Agnes:
This wreath is quite similar to the one which I showed previously. Here I used as decoration to wreath: pink glass balls, artificial flower, stars, and other additives. This wreath have lights so it is a nice evening decoration :)

poniedziałek, 25 listopada 2013

Bożonarodzeniowy wianek na drzwi *Christmas wreaths to door

Agnieszka:
Ten wianek świąteczny zrobiłam dla siostry. Podstawa wianka była gotowa, ja dołożyłam tutaj gwiazdki i całą resztę ozdób w taką kompozycję. Święta tuż tuż i niedługo przydadzą się wszystkie świąteczne ozdoby:)


poniedziałek, 18 listopada 2013

Wianek z szyszkami na Boże Narodzenie * Christmas wreath with cones

Magda:
Do białego wianka widocznego poniżej dodałam szyszki. Niektóre zostawiłam brązowe, inne pomalowałam częściowo farbą, co dało efekt ośnieżenia szyszek. Na ostatnim zdjęciu zrobiłam drugi taki wianek, który obsypałam srebrnym brokatem.

aukcje allegro

sobota, 16 listopada 2013

Złoto-biała i czerwona wisząca kula świąteczna *Christmas red and white-gold balls

Agnieszka:
Świąteczne kule ozdobne, widoczne na zdjęciach poniżej robiłam na zamówienie. Są w dwóch wersjach kolorystycznych: biało-złotej i czerwonej. Kule kupiłam na giełdzie z ozdobami a resztę dekoracji dokleiłam.

Agnes:
 Christmas decorative balls shown in the pictures below I made to order. They are in two colors: white-gold and red. I bought balls on the stock exchange with ornaments.
środa, 13 listopada 2013

Brokatowe gwiazdki na choinkę z papierowej wikliny * Glitter stars to the Christmas tree made of paper wicker

Magda:
Z moich ostatnich plecionek chciałabym pokazać wiklinowe gwiazdki z brokatem. Są dość duże i na pewno będą się ładnie prezentować na choince. Rurki zrobiłam z kolorowej gazety, następnie pomalowałam białą farbą i posypałam srebrnym brokatem.

aukcje allegro
poniedziałek, 11 listopada 2013

Bożonarodzeniowy stroik na stół *Christmas decoration to table

Agnieszka:
Dzisiaj chciałabym pokazać stroik Bożonarodzeniowy, który zrobiłam patyków, kwiatów, bombek i wstążki. W środku umieściłam świecę w kształcie stożka.

Agnes:
Today I want to show the Christmas decoration which I made of sticks, flowers, baubles and ribbons. In the middle I put a candle in the shape of a cone.
czwartek, 7 listopada 2013

Warzywna laleczka * Doll made of vegetables

Agnieszka:
Ostatnio w folderze moich zdjęć znalazłam dawno zapomnianą taką oto lalkę. Zrobiłam ją z córką na konkurs w przedszkolu. Nasza lalka zrobiona była między innymi z selera, pietruszki, buraka i marchewki. Sukienkę na zrobioną z liści kapusty. 

Agnes:
 Recently, I found this doll in my pictures folder . I did it with my daughter for the contest in kindergarten. Our doll was made​​ of celery, parsley, beets and carrots. We made dress ​​from leaves of the cabbage.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...