piątek, 31 maja 2013

Szyte literki *Stitched letters

Agnieszka: 
 Kolorowe literki i amarantowe serca, które chciałabym dzisiaj pokazać, uszyłam dla mojej córki Mai. Zrobiłam do nich także małe kwiatuszki. Oczywiście największą trudność sprawiło mi uszycie litery A ale jakoś sobie poradziłam:) Tak ułożone literki świetnie wyglądają w pokoju dziecięcym. 
Do niższej półki przymocowałam wieszaki na misie i zrobiłam do nich miętowe kokardy.

.
 


wtorek, 28 maja 2013

Lampa DIY *DIY lamp

Magda:
Dziś chciałabym pokazać jak przerobiłam znalezioną na strychu lampę. Miała ona niezbyt atrakcyjny mleczno-biały klosz. Postanowiłam go okleić płatkami wyciętymi z papieru, pomalowanymi pastelowo-różowym lakierem do paznokci. Płatki są celowo niestarannie zamalowane aby przepuszczały więcej światła. W górnych partiach klosza płatki są mniejsze niż w dolnych. Użyłam pistoletu klejowego. Dodatkowym atutem takiej przeróbki jest to, że w każdej chwili można oderwać płatki, a na kloszu nie pozostaje żaden ślad. Tak przerobiona lampa daje delikatne, różowe światło.
sobota, 25 maja 2013

La Marseillaise box


Magda:
Dziś będzie pomysł na pudełko oklejone papierem w nutki. Wykorzystałam stare pudełko po butach. Nutki znalazłam w internecie i padło akurat na Marsyliankę. Potem tylko wydruk, trochę kleju i gotowe:)


środa, 22 maja 2013

Ozdoba zrobiona z patyków *Decoration made of sticks with flowers


Agnieszka:
Dzisiaj chciałabym pokazać ozdobę z patyków i skórzanych kwiatów. Wszystkie ozdoby dołączyłam przy pomocy pistoletu klejowego. Skórzane róże zrobiłam sama. 

*Agnes:
 Today I want to show sticks decoration with leather flowers. All ornaments I joined by used a glue gun. I did leather roses.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...